POZNAJ NAS

Jesteśmy jedną z wiodących firm świadczących usługi outsourcingowe.

Nasza kadra to wykwalifikowani profesjonaliści. Działamy w trzech obszarach - administracji, obsługi biura oraz księgowości. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które jest cenione wśród naszych klientów. 

Oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Z naszych usług można skorzystać na czas określony lub w niepełnym wymiarze godzin (np. tygodniowym lub na czas wykonania danego zadania). Jesteśmy elastyczni, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Nasz zakres usług jest bardzo szeroki. Obsługujemy kompleksowo firmy, świadczymy usługi polegające na obsłudze biura w siedzibie klienta oraz zdalnej obsłudze administracyjno-biurowej. Zajmujemy się również pełną księgowością firmy jak również obsługą kadrowo - płacową.  Wszystkie zlecone zadania  mogą być wykonywane zarówno w biurze klienta jak i w dowolnym miejscu przez niego wskazanym. W imieniu klienta współpracujemy z Urzędami, bankami czy Zusem.

Posiadamy własny system księgowy i kadrowo-płacowy, jak również możemy pracować na systemie klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych